Analiza techniczna. Połączenie teorii z praktyką

Bezpłatne szkolenie

Czego dowiesz się biorąc udział w tym webinarze?

  • Czy wiesz, że głównym zadaniem analizy technicznej jest wyznaczenie korzystnego momentu na dokonanie zakupu oraz sprzedaży?
  • Wiedziałeś, że analiza wykresów to zestaw technik, które mają na celu prognozowanie cen w przyszłości?
  • Popyt i podaż odgrywają bardzo ważną rolę na giełdzie, gdzie znajdują swoje odzwierciedlenie w cenach akcji.
  • Jak działa teoria Elliota oraz teoria Dowa? Przedstawimy czym są i czym się różnią, weźmiemy pod uwagę najważniejsze narzędzia analizy technicznej.
  • Pamiętaj, że procesy, które zachodzą na giełdzie - powtarzają się. Jest to potwierdzone historycznymi danymi. Pokażemy to na przykładach.
Zarezerwuj miejsce
Przepraszamy, ale w najbliższym czasie szkolenia nie będą organizowane, ze względów technicznych. W celu uzyskania informacji o najbliższym szkoleniu proszę o dokonanie rejestracji. Wiadomość z datą i godziną szkolenia wyślemy drogą mailowalą.

Prowadzący Webinar

Mateusz Jarzębski

Mateusz Jarzębski wieloletni obserwator rynków giełdowych i walutowych oraz analizy technicznej. Autor wielu webinarów z zakresu analizy technicznej, fundamentalnej, psychologii inwestowania i obsługi platformy MT4. Kładzie nacisk na elementy fundamentalne, podpierając się analizą techniczną, a celem jest bezpieczne inwestowanie i money managment. Jego zdaniem najlepiej zarabiać tam, gdzie są duże pieniądze i właśnie to spowodowało zainteresowanie tematem rynków i inwestycji.

Mateusz Jarzębskij
Fakty tło

Czy wiesz, że ...

Rnald Wayne był trzecim współzałożycielem firmy Apple, wraz ze Stevem Jobsem i Stevem Woźniakiem. W 1976 roku sprzedał 10% swoich akcji za 800 $. Dzisiaj mógłby dostać 54 miliardy dolarów.

Pierwsza Giełda Towarowa pojawiła się w Brugii (Belgia) w 1409 roku. Miasto położone na wybrzeżu morskim, z powodzeniem prowadziło aktywny handel morski z Anglią, dzięki czemu stało się ważnym ośrodkiem handlu na północy Europy.

W 2005 r. młody przedsiębiorca z japońskiego banku chciał sprzedać jedną akcję J-Com za 640 tys. jenów. Zamiast tego przypadkowo sprzedał 640 000 akcji za 1 jena. Akcje o wartości około 3 miliardów dolarów sprzedano za około 5 000 USD.

Dziś oficjalnie jest około 200 giełd papierów wartościowych na świecie.

Największa giełda na świecie znajduje się w Nowym Jorku (NYSE) przy ulicy Wall Street 11.

Pierwsza książka o obrocie akcjami została napisana w roku 1688 roku.